Avasi Nap az egyetemen és egyetem az Avasi Gimiben

2017. november 21., 07:55
Hétfőn az Avasi Gimnáziumba mentünk a felsőbb évesekhez, eközben a 9. évfolyam a Miskolci Egyetemre látogatott.

Tegnap az Avasi Gimnáziumba látogattunk el, ahol a 10-12. évfolyamosok a pályaorientációs nap keretein belül találkozhattak egyetemünk karainak képviselőivel is. A diákok érdekes előadásokat hallhattak arról, hogy miért válasszák a Miskolci Egyetemet.

Ezzel párhuzamosan az Avasi Nap keretein belül a 9. évfolyam a Miskolci Egyetemre látogatott, ahol labortúrán vett részt. A szerencsések a nap végén egyetemi tombolaajándékokkal térhettek haza.