Miskolci Egyetem a Kerekdomb Fesztiválon!

2018. szeptember 17., 14:45
Fesztivállal indítottuk az idei évet!

2018. szeptember 13-16. között rendezték meg Tállyán a Kerekdomb Fesztivált, ahol a Miskolci Egyetem is képviseltette magát. Az előző napokban már 30 db hétvégi bérletet sorsoltunk ki a hallgatók között, hiszen a Miskolci Egyetem is a kulturált szórakozást támogatja. A Fesztivál sok színes programmal szórakoztatta a résztvevőket, mindenki megtalálhatta a számára érdekes időtöltést. Az érdeklődők pedig első kézből kaphattak információkat a Miskolci Egyetemről és képzéseiről. Ismertető anyagokon, kisfilmeken keresztül nyerhettek bepillantást az egyetem életébe, és személyesen is találkozhattak hallgatóinkkal.