Nyílt Nap a Miskolci Egyetemen

2017. november 21., 12:50

Tájékozódj szórakozva!

Ha eljössz november 30-án vagy december 1-én a Miskolci Egyetem Nyílt napjára, megismerkedhetsz a leendő egyetemeddel. Körbe nézhetsz a campuson, megismerheted a felsőbb éveseket vagy a leendő oktatóidat. Megtudhatod, milyenek lesznek a jövő évi óráid, kipróbálhatsz sok-sok érdekes kísérletet. Sőt még azokkal a cégekkel is megismerkedhetsz, akiknél lehet, hogy majd dolgozni fogsz. A nap végén pedig értékes nyereményekkel térhetsz majd haza.

8:30-tól kezdődik mindkét nap, amikor a zenés ráhangolódás után egyetemünk rektora köszönt mindenkit. Ezután szabadon válogathatsz az izgalmas és érdekes programok közül. De 13:00-kor el ne felejts visszajönni a Díszaulába, hiszen csütörtökön Sebestyén Balázzsal, pénteken pedig a London Kids-el is találkozhatsz.

Ha rád talál a szerencse, akkor pedig értékes tombolaajándékokkal gazdagodhatsz.

Nyeremények:

• 2 db tablet a Miskolci Egyetem ajándékaként
  • 2 db fejhallgató a Miskolci Egyetem ajándékaként
  • 2 db bluetooth hangszóró a Miskolci Egyetem ajándékaként
  • 1 db tablet a Sicta Kft. felajánlásával
  • 2 db Bosch csavarozó a Bosch felajánlásával
  • 3 db LEGO minecraft ajándékcsomag a LEGO felajánlásával
  • 2 db bowling-pálya bérlet a Fun City felajánlásával
  • 2 db 6 fős Elme Háza belépő az Elme Háza felajánlásával
  • 10 db 8 perces HellKart futam az Avalon Park felajánlásával
  • 1 db Fitness Plaza havi korlátlan kondibérlet az Uni Hotel felajánlásával
  • 2 db belépő a Barlangfürdőbe a Miskolc Holding felajánlásával
  • (a lista folyamatosan bővül)

Készülj fel már most a Nyílt Napra!

Töltsd le a Kahoot! alkalmazást még otthon a telefonodra, hogy tudj velünk játszani a nap végén. A kvízjáték első 3 helyezettje pedig szuper ajándékok tulajdonosa lesz!