Pótfelvételi 2018

2018. július 20., 08:45
A Miskolci Egyetem pótfelvételi eljárás meghirdetésével szeretne segítő kezet nyújtani azoknak az érettségizetteknek, akiknek az idei felvételi során nem sikerült bejutni egyik felsőoktatási intézménybe sem.

A pótfelvételi eljárás során csak azoknak a jelentkezése fogadható el, akik a 2018. évi általános felsőoktatási felvételi eljárásban nem jelentkeztek, vagy jelentkeztek ugyan, de nem nyertek felvételt.

Jelentkezni kizárólag elektronikus úton lehet a www.felvi.hu honlapon elérhető elektronikus felvételi rendszerben 2018. augusztus 6-ig. BREAKING: A HATÁRIDŐT EGY NAPPAL MEGHOSSZABBÍTOTTÁK, VAGYIS AZ ÚJ HATÁRIDŐ 2018.  AUGUSZTUS 7.! A  pótfelvételi eljárás során csak egy intézménybe és csak egy képzésre lehet jelentkezni és kizárólag  önköltséges (tandíjas) finanszírozási formában.

Az alábbi szakokra lehet pótfelvételi eljárásban jelentkezni:

A Műszaki Földtudományi Karon meghirdetett szakok ITT olvashatóak.

A Műszaki Anyagtudományi Karon meghirdetett szakok ITT olvashatóak.

A Gépészmérnöki és Informatikai Karon meghirdetett szakok ITT olvashatóak.

Az Állam- és Jogtudományi Karon meghirdetett szakok ITT olvashatóak.

A Gazdaságtudományi Karon meghirdetett szakok ITT olvashatóak.

A Bölcsészettudományi Karon meghirdetett szakok ITT olvashatóak.

Az Egészségügyi Karon meghirdetett szakok ITT olvashatóak.

A Bartók Béla Zeneművészeti Intézetben meghirdetett szakok ITT olvashatóak.

A pótfelvételi döntések közzététele 2018. augusztus 24. napján várható.