Minden 4. hallgatónknak jut kollégiumi szállás.

Idén is Avasi Nap volt az egyetemen, és az egyetem is ellátogatott az Avasi Gimibe

2018. november 12., 11:55
Az Avasi Gimnáziumba mentünk a felsőbb évesekhez, eközben a 9. évfolyam a Miskolci Egyetemre látogatott a szombati munkanapon.

Az Avasi Gimnázium november 10-én rendezte meg a hagyományos pályaorientációs napját. Igaz, idén ez egy szombati munkanapra esett, de a diákok nagyon élvezték a programokat.

A 9. évfolyamos osztályok labortúrán vettek részt az egyetemünkön, amely során 8 helyszínen kaphattak rövid betekintést az egyetemen folyó munkába, a szerencsések pedig a nap végén - az élményeken túl - egyetemi tombolaajándékokkal térhettek haza.

De nem csak az ideérkező avasisok találkozhattak egyetemünkkel, mivel a karok képviselőivel együtt mi is ellátogattunk az Avasi Gimnáziumba, ahol a 10-12. évfolyamosok hallhattak az egyetemről és annak képzéseiről.