Minden 4. hallgatónknak jut kollégiumi szállás.

Jelentkezz keresztféléves képzéseinkre!

2020. október 22., 11:40
Elindult a keresztféléves felvételi eljárás. A februárban induló felsőoktatási képzésekre 2020. november 15-ig tudsz jelentkezni.

Tudnivalók a 2021-es keresztféléves felvételi eljárásról

A felvi.hu oldalon elérhető E-felvételin keresztül nyújthatod be a jelentkezésedet. A végleges döntést pedig legkésőbb 2020. november 15-én éjfélig kell rögzítened. A jelentkezés hitelesítésének határideje 2020. november 20. A hitelesítést az Ügyfélkapun keresztül tudod elvégezni.

A ponthatárokat várhatóan 2021. január 25-én hirdetik ki.

A Miskolci Egyetemen az alábbi képzésekre lehet jelentkezni:

A keresztféléves képzésekkel kapcsolatos kérdéseidet a beiskolazas@uni-miskolc.hu e-mail címre várjuk. Keress minket az egyetemi Facebook és Instagram oldalon is bizalommal!

Sikeres felvételit kívánunk!

Dönts jól! Válaszd a Miskolci Egyetemet!