Minden 4. hallgatónknak jut kollégiumi szállás.

Kazinczy Nap az egyetemen

2018. október 16., 21:15
Több mint 300 kazinczys diák vendégeskedett az egyetemen 2018. október 13-án. A Kazinczy székhelyintézményből és a Miskolctapolcai tagintézményből érkező diákok először kisfilmek segítségével ismerkedtek meg az egyetemmel, majd az ötödikesek és hatodikosok az egyetem parkjában tartott kalandtúra során oldottak meg játékos feladatokat, mialatt a hetedikesek és a nyolcadikosok a karok laboratóriumaiban kaptak rövid ízelítőt az egyetemen folyó képzésekből.

A diákok a rendezvény végén egy Kahoot-játék segítségével számoltak be a nap során szerzett tudásukról, a legügyesebbek pedig egyetemi értékes ajándékcsomagokat nyertek.

A Kazinczy Nap során készült fotók:

A fotókat a Beiskolázási Központ készítette.