Nyílt nap a Műszaki Földtudományi Karon - 2023. január 27.

2023. január 11., 12:15
Az egyetemi felvételi hajrájában a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kara nyílt napot szervez január 27-én. A résztvevők az élményszerű bemutatókon megismerhetik a jövő legversenyképesebb szakmáit, és személyre szóló tanácsokat is kaphatnak. A programra az első 40 regisztráló betekinthet a kulisszák mögé egy különleges bányaüzem-látogatáson!

Ismerd meg azt a közvetlen, nyitott közeget, amivel hallgatóinkat várjuk! Értesülj első kézből: oktatóktól, hallgatóktól!

A nyílt nap a Miskolci Egyetem főbejáratánál indul.

8:30 - Megnyitó és programismertetés

9:00-14:00 - Laboratóriumaink nyitva állnak, félóránként várják az érdeklődőket szakvezetéssel - regisztráció és útlevél átvétel a bázison

• földtudományi activity és kvízjáték értékes nyereményekért
  •  ismerkedés a drónokkal
  • alkotói verseny a digitális terepasztalon
  • szeparációs kihívás
  • frissítők kötetlen hangulatban

Érdemes előre regisztrálni, mert az első 40 érdeklődő betekinthet a kulisszák mögé is egy különleges bányaüzem-látogatáson.

Regisztráció: https://forms.gle/PZyjcpmXqF4UKmQP7

További információ (e-mail): valeria.uveges@uni-miskolc.hu