Szövegértés, szövegelemzés felkészítő kurzus

2023. január 17., 10:15
Szövegértés és szövegelemzés felkészítő kurzust indít februárban online vagy jelenléti formában a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara középiskolások részére. Jelentkezési határidő: 2023. január 31.

A felkészítő 2023. február elejétől indul, havonta 2x2 órában.

Az első 2 órában online előadás, a következő 2 órában feladatlap kitöltés, majd a feladatok megbeszélésére kerül sor. A második 2 óra az előző 2 óra anyagára, technikai megoldásaira épül.

A kurzus 2023. május végén zárul. Az eredmények alapján jeleníthető meg az általános felsőoktatási felvételi eljárásban szerezhető 20 intézményi többletpont.

Jelentkezés: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScomzX9M6RRU0DEoAtvV_BAbhAwKllzYcwEGMlXoGHiDBNR7g/viewform

Bővebb információ: Dr. Turkovicsné Dr. Koncz Ibolya tanszékvezető egyetemi docens (ibolya.koncz@uni-miskolc.hu)