Ózdon is lehet a Miskolci Egyetemre járni

2023. február 9., 12:05
Szociális munka, anyagmérnök, mérnökinformatikus… Ezekért a képzésekért nem kell Miskolcra utazni, mert helyben kínálja a Miskolci Egyetem ózdi kihelyezett tagozata! A felvételi jelentkezési határideje azonban itt is 2023. február 15.!

A Miskolci Egyetem Ózdi Kihelyezett Tagozata a 2023. szeptember 1-től induló tanévben a következő képzéseket kínálja:

• szociális munka (nappali, államilag támogatott, alapképzés),
  • anyagmérnök (nappali, államilag támogatott, alapképzés),
  • mérnökinformatikus (levelező, államilag támogatott, alapképzés).

Idén egyik képzéshez sem szükséges emelt szintű érettségi és nincs kötelezően elérendő minimum ponthatár sem!

A tagozatot képviselő szakemberek segítséget nyújtanak a tájékozódásban, a felvételi jelentkezésben:

• Szaka Attila (köznevelési, közművelődési és projekt ügyintéző) - 70/367-8967
  • Bozsvainé Berzi Lilla - 30/645-8309

A Miskolci Egyetem ózdi tagozatáról Szaka Attila beszélt az Ózdi Városi Televízióban: