Fordítóverseny középiskolásoknak felvételi plusz pontokért

2023. november 27., 13:45
A Miskolci Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának Alkalmazott Nyelvészeti és Fordítástudományi Tanszéke Mikulásnapi fordítóversenyt hirdet 9–12. osztályos középiskolás diákok részére, angol és német nyelvből. Ha részt veszel a versenyen akár értékes plusz pontokat szerezhetsz a felvételi eljárásban.

A verseny valamennyi résztvevője – de különösen az első három helyezett – értékes felvételi pontjutalmat kap, amely felhasználható a Miskolci Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának alapképzéseire történő jelentkezés során.

A verseny online zajlik. A versenyzők a Jelentkezési lapon megadott e-mail címre kapják a feladatsor elérhetőségét 2023. december 4-én.

Felhívás ide kattintva >>

Jelentkezés a versenyre ide kattintva >>