Érettségi felkészítők és kompetencia fejlesztés a Miskolci Egyetem

2024. szeptember 16., 09:10
A Miskolci Egyetem idén is indít felvételi előkészítő és kompetenciafejlesztő kurzusokat.

A felvételi vagy érettségi előkészítőkön való részvétel fizetési kötelezettséget von maga után, és a kurzus elvégzése után intézményi pontokat lehet szerezni!

A kompetenciafelkészítők ingyenesek, tartalmukat tekintve megegyeznek a felvételi vagy érettségi előkészítőkkel, de annak elvégzése nem jogosítja fel a résztvevőt a plusz intézményi pontok igénybevételére a felvételi eljárás során!

Fizika érettségi felkészítő tanfolyam

#Rövid szakmai képzés   #Műszaki   #Nyitott

Képzés célja: A képzés célja, hogy segítse a középiskolás diákok felkészülését az érettségire.

Képzési idő: 60 óra (30 alkalom)

Jelentkezési határidő: 2024.09.18.

Képzési díj: 30.000 Ft + Áfa = 38.100 Ft

Képzés helyszíne: Miskolci Egyetem

Szerezhető végzettség: Sikeres teljesítés esetén Tanúsítvány/Igazolás az intézményi pontok igényléséhez.

Bővebb leírás

Felkészültél a nagy megmérettetésre? Ha nem, itt a lehetőség, hogy profin felkészülj a fizika érettségire és megszerezd a 20 extra pontot!

Csatlakozz hozzánk a Miskolci Egyetem izgalmas felkészítő kurzusára, ahol kiváló oktatóink segítenek elsajátítani mindent, amit tudnod kell!

Sikeres teljesítés esetén 20 intézményi pontot szerezhetsz, ami növeli az esélyed a felvételire.

Figyelem! A sikeres teljesítéshez a képzések legalább 75%-án való részvétel kötelező.

Ha pedig sikeresen felvételt nyersz a Miskolci Egyetemre, a képzés teljes összegét visszakapod ösztöndíj formájában!

Kezdés: 2024. szeptember 23.

Időpont: minden hétfőn 16-18 óra

Formátum: Személyes jelenlét, de akadályoztatás esetén online csatlakozási lehetőséget biztosítunk.

Ár: 30.000 Ft + Áfa (összesen 38.100 Ft)

Ne hagyd ki, tedd meg az első lépést a siker felé!

JELENTKEZEM!

Fizika kompetenciafejlesztő kurzus

#Rövid szakmai képzés   #Műszaki   #Nyitott

Képzés célja: A képzés célja, hogy bővítse a középiskolás diákok ismereteit fizikából.

Képzési idő: 60 óra (30 alkalom)

Jelentkezési határidő: 2024.09.18.

Képzési díj: Ingyenes

Képzés helyszíne: Miskolci Egyetem

Bővebb leírás

Ingyenes fizika kompetenciafejlesztő kurzus a Miskolci Egyetemen!

Szeretnéd megerősíteni a tudásod fizikában? Csatlakozz az ingyenes, hibrid fizika kompetenciafejlesztő kurzushoz, és hozd ki magadból a maximumot!

Kezdés: 2024. szeptember 23.

Időpont: minden hétfőn 16:00-18:00

Töltsd el hasznosan a hétfő délutánokat, és fejleszd a tudásod a fizika terén, mindezt térítésmentesen!

A kurzus elvégzése nem jogosítja fel a résztvevőt a plusz 20 intézményi pont igénybevételére a felvételi eljárás során!

JELENTKEZEM!

Cikkünk folyamatosan új tartalommal frissül!