Logisztikai mérnöki

A logisztika az elmúlt évtizedben a globális gazdaság egyik legfontosabb ágazatává vált, és az előrejelzések szerint további dinamikus fejlődés előtt áll. A képzés célja olyan logisztikai mérnökök képzése, akik rendelkeznek a logisztika szakterületéhez szükséges természet- és műszaki tudományos, informatikai, valamint gazdaságtudományi ismeretekkel. A hallgatók a Logisztikai rendszerek specializáción a gyártási és szolgáltatási folyamatok megismerése mellett, a logisztikai rendszerek elemeit képező logisztikai gépek és eszközök működtetési, tervezési és irányítási ismereteit is elsajátítják. A Lean folyamatmérnök specializáció hallgatóinak képzése során kiemelt szerepet kap a lean elveken alapuló folyamatfejlesztési módszerek és eszközök elsajátítása is.

Nappali és levelező

Magyar, angol