Mechatronikai mérnöki

A Gépészeti mechatronikai specializáció nélkül az Ipar 4.0 koncepció megvalósulása nem képzelhető el. A Magyarországra betelepült külföldi cégek is növekvő számban igénylik a Gépészeti mechatronikai specializáción végzett mérnököket. Világtrend az innovatív gépipari termékek mechatronikai tartalmának növelése és a gyártás robotizálása útján történő automatizálás. Az ipari igényeknek megfelelő tananyag és gépészeti tervezési-, az automatizálási-, az elektronikai-elektronikai-, illetve az alkalmazott informatikai ismeretek bővítésére szolgálnak a duális képzési lehetőséget is kihasználva. Mechatronikai mérnökeink tudása jól konvertálható és kézettségük biztos nyelvtudással kombinálva, akár a külföldi elhelyezkedést is biztosítja.

Nappali

felveteli.geik@uni-miskolc.hu