Társadalmi innovátor

A képzésben résztvevők diplomájuk birtokában felkészültek lesznek a társadalmi innovációs projektek és programok generálására, tervezésére és végrehajtására. A végzett hallgatók alkalmasok a társadalmi innovációval kapcsolatos helyzetek felismerésére és kezelésére, jogi, gazdasági és társadalmi kapcsolódási pontok elemzésére. A társadalmi innovációs jó gyakorlatok megismerése képessé teszi a végzett hallgatókat az információk szelektálására, értékelésére és feldolgozására, menedzselésére, a probléma- és megoldáselemzésre a jól és a kevésbé jól strukturált helyzetekben. A hallgatók képessé válnak a problémamegoldások szakmailag megalapozott repertoárjának alkalmazására, valamint az információszerzési, tárgyalási és meggyőzési technikák alkalmazására. A végzett hallgatók képesek a társadalmi innováció menedzseléséhez kapcsolódó tudásátadásra, a társadalmi innováció vállalkozások társadalmi felelősségvállalásával való összekapcsolásra és a hálózatosodás támogatására.

Levelező

gazddek@uni-miskolc.hu